top of page

2006 - Současnost

LEKTOR, PSYCHOLOG

Top Consulting, s.r.o.

Praha

Během školy jsem začala pracovat v této psychologicko-vzdělávací firmě a spolupracuji s nimi stále. Podporují mě v osobním i profesním růstu, neustále vymýšlejí neotřelá řešení a pořád se učíme něco nového, mozek nezahálí.

Zde jsem se naučila pracovat se skupinami jako lektor psychologických soft skills ve firmách, používat profesní psychodiagnostiku, i pracovat s jednotlivci jako kouč.

2012 - 2014

VÝZKUMNÁ ASISTENTKA, ARTETERAPEUTKA, STÁŽISTKA NA KLINICKÉM ODDĚLENÍ

Psychiatrické Centrum Praha

(nyní NUDZ)

Dlouhodobá stáž a  úvazek na tomto špičkovém pracovišti mě naučila pracovat s neuropsychologickými metodami, s psychologickou diagnostikou i mluvit s klienty a dívat se na ně jako na celistvé bytosti. Pracovala jsem zde s lidmi s onemocněním schizofrenního okruhu a zpracovala diplomovou práci na téma vizuo-prostorové funkce u těchto pacientů.

MOJE PRAXE

2017 - Současnost

SOUKROMÁ PRAXE

PRAHA 1

Práci s jednotlivci a páry považuji za svou nejoblíbenější pracovní činnost, která zvláště v dlouhodobé formě dává smysl mně i mým klientům.

Již od 2. roku KBT výcviku jsme byli podporováni začít pracovat s klienty (pod supervizí). Díky rozhodnutí začít jsem mohla zúročit i své předchozí zkušenosti a vědomosti z výcviku v koučování a arteterapie.

bottom of page